spoorstraat_coupon_actie 

Gastvrij Didam en Corona

Vanaf woensdag 3 maart zijn de regels voor de ondernemers in Gastvrij Didam weer iets versoepeld. Dat betekent dat u met uw favoriete winkel een afspraak kunt maken om iets uit te zoeken. U spreekt dan af hoeveel tijd u nodig heeft. U kunt nog steeds telefonisch of via e-mail bestellen en uw bestelling afhalen. Overleg met uw winkelier hoe het afhalen geregeld is. Sommige winkeliers zullen ook bezorgen, als u dat afspreekt.
Wij doen een dringend beroep op u om niet zomaar bij een niet-essentiële winkel naar binnen te lopen om 'even snel iets te halen'. U brengt onze winkeliers daarmee in een moeilijke situatie. Ze willen u zo graag helpen, maar riskeren wel een boete of zelfs sluiting van hun winkel als zij zich niet aan de regels houden.

Onze ondernemers zorgen met maatregelen volgens RIVM-richtlijnen dat u veilig blijft. Ze zorgen dat er gemakkelijk afstand gehouden kan worden, er wordt vaker schoongemaakt (vooral plaatsen die door mensenhanden worden aangeraakt), maar u kunt zelf nog veel meer doen. De maatregelen zijn voor uw veiligheid en voor de veiligheid van de medewerkers in de winkel. Dat zij ook gezond blijven, is ook weer in uw belang. Het coronavirus verspreidt zichzelf niet, dat doen wij mensen!

  • Hou 1,5 meter afstand van andere mensen, ook van het winkelend personeel
  • Er geldt een maximum voor het aantal klanten dat gelijktijdig in de winkel aanwezig mag zijn, respecteer dat aantal en ga niet naar binnen als u daarmee het aantal overschrijdt
  • Houdt u aan alle aanwijzingen van het winkelpersoneel
  • Betaal met pin en zoveel mogelijk contactloos
  • Kom alleen! Ga niet met twee personen de winkel in
  • Blijf thuis als u ziek bent, ook bij een 'lichte verkoudheid'
  • Was vaak uw handen, in elk geval voor en na het boodschappen doen

Heeft u vragen aan ons? Dan kunt u die stellen via info@gastvrijdidam.nl.

Pas goed op uzelf en let op uw naasten!

Bedrijfsnaam Fysieke winkel Website
Aldi open Aldi.nl
Alexander Tweewielers open voor reparatie, afhalen en op afspraak voor verkoop alexander-tweewielers.nl
AMI Kappers Didam open op afspraak en afhalen amikappers.nl
Ans Koster Bodyfashion open op afspraak en afhalen anskoster.nl
Apotheek Didam open apotheekdidam.nl
B-Mobile open voor reparatie, afhalen en op afspraak voor verkoop b-mobile-didam.nl
Bakkerij Braam open bakkerijbraam.nl
Bakkerij van Bentum open bakkerijvanbentum.nl
Beauty & Sun open op afspraak en afhalen beautyandsun.nl
Berna moda kledingreparatie open voor reparatie/stomerij, afhalen en op afspraak voor verkoop bernamoda.nl
Bloem Beleving open op afspraak en afhalen bloembeleving.nl
Bloemenhuis Anemoon open op afspraak en afhalen bloemenhuisanemoon.nl
Blokker Didam open op afspraak en afhalen blokker.nl
Body and Weight Balance open op afspraak en afhalen bodyandweightbalance.nl
Bruna Kuppens Didam servicepunt open en op afspraak voor verkoop bruna.nl
Buddy's Place  open buddysplace.nl
Café Uniek afhalen cafe-uniek.nl
Cafetaria Citysnack afhalen cafetaria-citysnack
Capello Haarmode open op afspraak en afhalen capellohaarmode.nl
Chinees Indisch Restaurant Nieuw Azië afhalen nieuwaziedidam.nl
Chinees-Indisch Restaurant Kwong Chow afhalen kwongchow.nl
Colors@Home Wolf open op afspraak en afhalen qididesign.nl
Counter Sanders afhalen snackbarbaar.nl/didam/counter-sanders
D-Reizen open op afspraak d-reizen.nl
Debby's Diervoeders open debbysdiervoeders.nl
Decom, Business Center B.V. open voor reparatie, afhalen en op afspraak voor verkoop decom.nl
Detox & More / Ibiza Lifestyle open op afspraak en afhalen detoxandmore.nl
Ditters Franssen makelaars open op afspraak en afhalen dittersfranssen.nl
Dricom, com,puters Didam open voor reparatie, afhalen en op afspraak voor verkoop dricom.nl
Echte Bakker Koenen open bakkerijkoenen.nl
Eetcafé Shoarma Pizzeria King afhalen kingdidam.nl
Elfrink beeld & geluid open voor reparatie, afhalen en op afspraak voor verkoop elfrinkdidam.nl
Etos Kuppens open etos.nl
Fiets Inn Wout van Dijk open voor reparatie, afhalen en op afspraak voor verkoop fietsinn.nl
Gasterij De Harmonie afhalen gasterijdeharmonie.nl
Gilsing Mode Didam B.V. open op afspraak en afhalen gilsingherenmode.nl
Goudreinet Didam open degoudreinet.nl
GW Natuurwinkel De Liemers open biowinkeldeliemers.nl
Haarsalon Anne-Marie open op afspraak en afhalen haarsalon-annemarie.nl
Hairhouse by James open op afspraak en afhalen facebook.com/hairhousebyjames
Hansen Aaldering | Regiobank open op afspraak en afhalen hansenaaldering.nl
Hart for Her dicht hartforher.nl/didam
Hebbes! open op afspraak en afhalen facebook.com/HebbesDidam
Hema Didam open op afspraak en afhalen hema.nl
Hubo XL open op afspraak en afhalen didam.hubo.nl
IJs & More open ijsenmore.nl
Jan & Jan eten en drinken afhalen bij Plok fooddriveplok.nl
JK Authentic Basic Stores open op afspraak en afhalen jkdidam.nl
Juwelier Anton Bolder open op afspraak en afhalen juwelierantonbolder.nl
Kampioensbakker Paul Berntsen B.V. open kampioensbakker.nl
Kapsalon Cor open op afspraak en afhalen kapsaloncor.nl
Keurslagerij Teunissen open teunissen.keurslager.nl
Kruidvat Didam  open kruidvat.nl
Laarberg Notarissen en Scheidingsbemiddelaars open op afspraak notariskantoordidam.nl
Lammers Makelaardij open op afspraak lammersmakelaardij.nl
Lanters Assurantiën open op afspraak lanters.nl
Lekkers Didam open lekkers-didam.nl
LEUK voor jou en mij open op afspraak en afhalen leukvoorjouenmij.nl
Lorny Wanders Haarmode open op afspraak en afhalen kapsalonwanders.nl
Modehuis de Lama stomerij open en op afspraak voor verkoop delamadidam.nl
Mom-Joosten Makelaars open op afspraak momjoostenmakelaars.nl
Multi Styling  open op afspraak en afhalen Multistyling-Didam
Nama open op afspraak en afhalen didam.nama.nl
Needles open op afspraak needlestattoo.nl
Nettorama open nettorama.nl
Niek Jansen Mode open op afspraak en afhalen niekjansenmode.nl
Paradoxx Fashion open op afspraak en afhalen paradoxxfashion.com
Peters St. Janshof V.O.F. open op afspraak en afhalen stjanshof.nl
Plavei open op afspraak plavei.nl
Primera de Moriaan open op afspraak en afhalen primera.nl
Restaurant Gunes afhalen restaurantgunes.nl
Rimisa sfeer & decoratie open op afspraak en afhalen rimisa.nl
Ros Schoenen open op afspraak en afhalen rosschoenen.nl
Rozijn Repro open op afspraak en afhalen rozijnrepro.nl
Scapino Didam open op afspraak en afhalen scapino.nl
Scheerder Intercoiffure open op afspraak en afhalen scheerderintercoiffure.nl
Schoenmakerij Didam open voor reparatie/stomerij en op afspraak voor verkoop schoenmakerijdidam.com
Shell Tatelaar open tatelaar.nl
Shoeby Fashion Didam open op afspraak en afhalen shoeby.nl
Slagerij Pascal Gerritsen open slagerijgerritsen.nl
Sunshine Solarium Wellness & Beautystore open op afspraak en afhalen sunshinesolariumwellnessbeautystore.com
Supercoop open coop.nl
t Brillehuus open op afspraak en afhalen brillehuus.nl
t Eethuys Didam afhalen heteethuys-didam.nl
Takko Fashion  open op afspraak en afhalen takko.com
Ter Stal open op afspraak en afhalen terstal.nl
Tonnie Wiendels Electro B.V. open voor reparatie, afhalen en op afspraak voor verkoop wiendelselektro.nl
Trefpunt Didam afhalen trefpunt-didam.nl
Trendy4You open op afspraak en afhalen trendy4you.nl
Tuunte open op afspraak en afhalen tuunte.nl
Twist Store  open op afspraak en afhalen twiststore.nl
Van De Kaasboer open vandekaasboer.nl
Van mooi naar hemels open op afspraak en afhalen vanmooinaarhemels.nl
Vos Optiek open op afspraak en afhalen vosoptiek.nl
Zeeman Didam open op afspraak en afhalen zeeman.com



Leuke prijzen te winnen in Gastvrij Didam

65280_eindejaarsaktieLet op: ivm de winkelsluiting door corona is de actie verlengd!

Wie tussen 9 december en 6 maart in Gastvrij Didam gaat winkelen of er de boodschappen doet, maakt kans op mooie prijzen. Bij elke winkelier zijn stempelkaarten verkrijgbaar, vervolgens moet bij vier verschillende winkels een stempel verzameld worden. De winkels in het centrum van Didam doen mee met deze actie. Bij elke aankoop wordt een stempel uitgedeeld. Als de kaart vol is, kan deze met naam en telefoonnummer worden ingeleverd bij de winkels in Gastvrij Didam.

Uit de ingeleverde kaarten worden 55 prijswinnaars getrokken. Zij krijgen een telefoontje met het goede nieuws. Er zijn prijzen te winnen van € 500, € 400, € 300, € 200, € 100 en 50 x € 30 aan LoKo-bonnen. Deze bonnen, die elk een waarde hebben van € 10 kunnen bij de winkeliers in Didam worden besteed. De prijsuitreiking is op vrijdagavond 12 maart om 19.30 uur in de Markthal in Didam. Als u vragen of opmerkingen over de actie heeft, kunt u een mail sturen naar communicatie@gastvrijdidam.nl



Kom gezellig winkelen in Gastvrij Didam

Gastvrij Didam nodigt u uit om eens te komen winkelen in het gezellige Didam. We hebben hier een heel gevarieerd aanbod aan winkels. Voor elke portemonnee is er keus. U vindt hier bekende winkelketens en luxe speciaalzaken. Onze ambachtelijke winkels leveren kwaliteit waarvoor mensen uit de hele regio naar Didam komen. In Didam krijgt u ouderwetse service van moderne winkeliers.

Per trein of buurtbus bent u er zo. En..... u kunt hier gewoon gratis en voor de deur parkeren.

De winkeliers en ondernemers die bij de Stichting Ondernemersfonds Gastvrij Didam zijn aangesloten, zorgen met verschillende activiteiten en evenementen voor een extra aantrekkelijk en sfeervol Didam voor zowel inwoners als bezoekers.

Tot ziens in Didam!

1A09120664065306501A0969

Bekijk alle ondernemers

1 jan t/m 1 jan vanaf15:04