spoorstraat_coupon_actie 

Gastvrij Didam en Corona

Helaas hebben veel winkeliers met ingang van 15 december de deuren moeten sluiten. Maar er zijn ook winkels die wel open mogen blijven. Hieronder geven we u een overzicht. Veel lokale winkels hebben een website en bezorgen graag uw bestelling. De winkeliers in Gastvrij Didam voelen zich gesteund door u als klant, dankuwel daarvoor.

Onze ondernemers zorgen met maatregelen volgens RIVM-richtlijnen dat u veilig blijft. Ze zorgen dat er gemakkelijk afstand gehouden kan worden, er wordt vaker schoongemaakt (vooral plaatsen die door mensenhanden worden aangeraakt), maar u kunt zelf nog veel meer doen. De maatregelen zijn voor uw veiligheid en voor de veiligheid van de medewerkers in de winkel. Dat zij ook gezond blijven, is ook weer in uw belang. Het coronavirus verspreidt zichzelf niet, dat doen wij mensen!

  • Hou 1,5 meter afstand van andere mensen, ook van het winkelend personeel
  • Er geldt een maximum voor het aantal klanten dat gelijktijdig in de winkel aanwezig mag zijn, respecteer dat aantal en ga niet naar binnen als u daarmee het aantal overschrijdt
  • Houdt u aan alle aanwijzingen van het winkelpersoneel
  • Betaal met pin en zoveel mogelijk contactloos
  • Kom alleen! Ga niet met twee personen de winkel in
  • Blijf thuis als u ziek bent, ook bij een 'lichte verkoudheid'
  • Was vaak uw handen, in elk geval voor en na het boodschappen doen

Heeft u vragen aan ons? Dan kunt u die stellen via info@gastvrijdidam.nl.

Pas goed op uzelf en let op uw naasten!

Bedrijfsnaam Fysieke winkel Website
Administratiekantoor Rutjes open rutjesadmin.nl
Aldi open Aldi.nl
Alexander Tweewielers dicht alexander-tweewielers.nl
AMI Kappers Didam dicht amikappers.nl
Ans Koster Bodyfashion dicht anskoster.nl
Apotheek Didam open apotheekdidam.nl
B-Mobile open voor reparatie b-mobile-didam.nl
Bakkerij Braam open bakkerijbraam.nl
Bakkerij van Bentum open bakkerijvanbentum.nl
Beauty & Sun dicht beautyandsun.nl
Berna moda kledingreparatie gedeeltelijk open voor reparatie/stomerij bernamoda.nl
Bloem Beleving open bloembeleving.nl
Bloemenhuis Anemoon open bloemenhuisanemoon.nl
Bloemsierkunst & Kadoshop Horsting open bloemsierkunsthorsting.nl
Blokker Didam dicht blokker.nl
Body and Weight Balance dicht bodyandweightbalance.nl
Bruna Kuppens Didam servicepunt open bruna.nl
Buddy's Place open buddysplace.nl
Café Uniek afhalen cafe-uniek.nl
Cafetaria Citysnack afhalen cafetaria-citysnack
Capello Haarmode dicht capellohaarmode.nl
Chinees Indisch Restaurant Nieuw Azië afhalen nieuwaziedidam.nl
Chinees-Indisch Restaurant Kwong Chow afhalen kwongchow.nl
Colors@Home Wolf dicht qididesign.nl
Counter Sanders afhalen snackbarbaar.nl/didam/counter-sanders
D-Reizen open d-reizen.nl
De Graafschap Dierenartsen open wijdseland.nl
Debby's Diervoeders open debbysdiervoeders.nl
Decom, Business Center B.V. op afspraak voor service of afhalen decom.nl
Detox & More / Ibiza Lifestyle dicht detoxandmore.nl
Ditters Franssen makelaars open dittersfranssen.nl
Dricom, com,puters Didam open voor reparatie dricom.nl
Echte Bakker Koenen open bakkerijkoenen.nl
Eetcafé Shoarma Pizzeria King afhalen kingdidam.nl
Elfrink beeld & geluid open voor reparatie elfrinkdidam.nl
Etos Kuppens open etos.nl
Fiets Inn Wout van Dijk dicht fietsinn.nl
Foodtruck La Casita dicht foodtrucklacasita.nl
G.J. Kuppens en Zoon B.V. open voor reparatie kuppensdidam.nl
Gasterij De Harmonie afhalen gasterijdeharmonie.nl
Gezondheidscentrum Didam open gcdidam.nl
Gilsing Mode Didam B.V. dicht gilsingherenmode.nl
Goudreinet Didam open degoudreinet.nl
Haagen Uitvaartverzorging open haagenuitvaartverzorging.nl
Haarsalon Anne-Marie dicht haarsalon-annemarie.nl
Hairhouse by James dicht facebook.com/hairhousebyjames
Hansen Aaldering | Regiobank aangepaste tijden, zie site hansenaaldering.nl
Hart for Her dicht hartforher.nl/didam
Hebbes! dicht facebook.com/HebbesDidam
Hema Didam dicht hema.nl
Hubo XL afhalen en bezorgen didam.hubo.nl
IJs & More open ijsenmore.nl
Jan & Jan eten en drinken afhalen bij Plok fooddriveplok.nl
JK Authentic Basic Stores dicht jkdidam.nl
Job Planet open job-planet.nl
Juwelier Anton Bolder dicht juwelierantonbolder.nl
Kampioensbakker Paul Berntsen B.V. open kampioensbakker.nl
Kapsalon Cor dicht kapsaloncor.nl
Keurslagerij Teunissen open teunissen.keurslager.nl
Kruidvat Didam open kruidvat.nl
Laarberg Notarissen en Scheidingsbemiddelaars open notariskantoordidam.nl
Lammers Makelaardij open lammersmakelaardij.nl
Lanters Assurantiën open lanters.nl
Lekkers Didam open lekkers-didam.nl
LEUK voor jou en mij dicht leukvoorjouenmij.nl
Lorny Wanders Haarmode dicht kapsalonwanders.nl
Modehuis de Lama stomerij open delamadidam.nl
Mom-Joosten Makelaars open momjoostenmakelaars.nl
Multi Styling dicht Multistyling-Didam
Nama afhalen didam.nama.nl
Natuurwinkel De Liemers open Bestellingnatuurwinkel@gmail.com
Needles dicht needlestattoo.nl
Nettorama open nettorama.nl
Niek Jansen Mode dicht niekjansenmode.nl
Paradoxx Fashion dicht paradoxxfashion.com
Peters St. Janshof V.O.F. open voor reparatie stjanshof.nl
Plavei open op afspraak plavei.nl
Primera de Moriaan dicht primera.nl
Rabobank Arnhem en Omstreken open rabo.nl
Restaurant Gunes afhalen restaurantgunes.nl
Rijschool Duco dicht rijschoolduco.nl
Rimisa sfeer & decoratie dicht rimisa.nl
Ros Schoenen podotherapeut op afspraak rosschoenen.nl
Rozijn Repro afhalen rozijnrepro.nl
San's Speelgoed dicht sans-speelgoed
Scapino Didam dicht scapino.nl
Scheerder Intercoiffure dicht scheerderintercoiffure.nl
Schoenmakerij Didam open voor reparatie/stomerij schoenmakerijdidam.com
Secupart / Hartman Uitzendbureau open secupart.nl
Shell Tatelaar open tatelaar.nl
Shoeby Fashion Didam dicht shoeby.nl
Slagerij Staring open slagerijstaring.nl
Sunshine Solarium Wellness & Beautystore dicht
Supercoop open coop.nl
t Brillehuus open brillehuus.nl
t Eethuys Didam afhalen heteethuys-didam.nl
Takko Fashion dicht takko.com
Ter Stal dicht terstal.nl
Tonnie Wiendels Electro B.V. open voor reparatie wiendelselektro.nl
Trefpunt Didam afhalen trefpunt-didam.nl
Trendy4You dicht trendy4you.nl
Tuunte dicht tuunte.nl
Twist Store dicht twiststore.nl
Van De Kaasboer open vandekaasboer.nl
Van mooi naar hemels dicht vanmooinaarhemels.nl
Vos Optiek open vosoptiek.nl
VVV Montferland dicht vvvmontferland.nl
Zeeman Didam dicht zeeman.com
Zus Plus dicht facebook.com/ZusPlus



Leuke prijzen te winnen in Gastvrij Didam

65280_eindejaarsaktieLet op: ivm de winkelsluiting door corona is de actie verlengd!

Wie tussen 9 december en 9 februari in Gastvrij Didam gaat winkelen of er de boodschappen doet, maakt kans op mooie prijzen. Bij elke winkelier zijn stempelkaarten verkrijgbaar, vervolgens moet bij vier verschillende winkels een stempel verzameld worden. De winkels in het centrum van Didam doen mee met deze actie. Bij elke aankoop wordt een stempel uitgedeeld. Als de kaart vol is, kan deze met naam en telefoonnummer worden ingeleverd bij de winkels in Gastvrij Didam.

Uit de ingeleverde kaarten worden 55 prijswinnaars getrokken. Zij krijgen een telefoontje met het goede nieuws. Er zijn prijzen te winnen van € 500, € 400, € 300, € 200, € 100 en 50 x € 30 aan LoKo-bonnen. Deze bonnen, die elk een waarde hebben van € 10 kunnen bij de winkeliers in Didam worden besteed. De prijsuitreiking is op vrijdagavond 15 februari om 19.30 uur in de Markthal in Didam.Als u vragen of opmerkingen over de actie heeft, kunt u een mail sturen naar communicatie@gastvrijdidam.nl



Kom gezellig winkelen in Gastvrij Didam

Gastvrij Didam nodigt u uit om eens te komen winkelen in het gezellige Didam. We hebben hier een heel gevarieerd aanbod aan winkels. Voor elke portemonnee is er keus. U vindt hier bekende winkelketens en luxe speciaalzaken. Onze ambachtelijke winkels leveren kwaliteit waarvoor mensen uit de hele regio naar Didam komen. In Didam krijgt u ouderwetse service van moderne winkeliers.

Per trein of buurtbus bent u er zo. En..... u kunt hier gewoon gratis en voor de deur parkeren.

De winkeliers en ondernemers die bij de Stichting Ondernemersfonds Gastvrij Didam zijn aangesloten, zorgen met verschillende activiteiten en evenementen voor een extra aantrekkelijk en sfeervol Didam voor zowel inwoners als bezoekers.

Tot ziens in Didam!

1A09120664065306501A0969

Bekijk alle ondernemers

1 jan t/m 1 jan vanaf16:54